İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

UĞURSAN MAK. KALIP SAN. CNC TAKIM TEZGAHLARI LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

UĞURSAN CNC Takım Tezgahları Ltd. Şti. olarak, müşterilerimizin geleceğe yönelik teknoloji ihtiyaçlarını tespit edip; en ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sunmak ana ilkemiz olmuştur.
Başta CNC Pantograf Tezgahı, CNC Tel Erezyon Tezgahı, CNC Dik İşleme Merkezi CNC Derin Delik Delme Tezgahı ve Dalma Erozyon Tezgahları olmak üzere uzman satış ve servis ekibiyle yaklaşık 14 yıldır Türkiye’deki kalıpçılık sektörüne hizmet eden UĞURSAN CNC Ltd.Şti firması, deneyimli uzman ekibi ve sektörel tecrübesiyle faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.
 
CNC sektöründe gerek makine teknolojisi gerekse hizmet anlayışı gün geçtikçe değişmekte ve yenilenmektedir.İşte bu yenilikçi anlayışla hareket eden firmamız ürün yelpazesini seçerken de kendi rakipleriyle benzer, aynı tip ve kapasitedeki ürünler yerine müşteriye kullanım kolaylığı sağlayacak veya rakiplerine karşı avantaj yaratacak ürünleri bünyesine dahil etmiştir.
 
UĞURSAN CNC gerek merkez binasında, gerekse müşterilerinin kendi iş yerlerinde Türk sanayicisinin hizmetine sunmuş olduğu tüm tezgahlara ait eğitim ve servis hizmetlerini büyük bir titizlikle ve başarılı bir şekilde sürdürmektedir.Tezgah cinslerine bağlı yedek parça stoğumuz, uzaman ve deneyimli, genç, dinamik teknik elemanlarımız sayesinde de servis gereksinimlerinizi en kısa sürede en hızlı biçimde sunmaktayız.
 
Bizlere gösterdiğiniz güven ve destek için teşekkürler
 
UĞURSAN CNC, Bu hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye devam edecektir.