TR

EN

TURGAY DURAK 5. ULUSAL KALIPÇILIK ZİRVESİ’NDE İŞ YAŞAMINDAKİ DENEYİMLERİNİ ANLATACAK

TURGAY DURAK 5. ULUSAL KALIPÇILIK ZİRVESİ’NDE İŞ YAŞAMINDAKİ DENEYİMLERİNİ ANLATACAK

Turgay Durak 5. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nde İş Yaşamındaki Deneyimlerini Anlatacak
Koç Holding’in eski CEO’su Turgay Durak, Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği tarafından düzenlenecek 5. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nde konuşmacı olacak. Halen çok sayıda şirketin Yönetim Kurulu Üyesi olan işadamı Durak’ı İstanbul’da ziyaret eden UKUB Yönetim Kurulu üyeleri, zirvede konuşma yapmasını talep ettiler. Turgay Durak davete olumlu cevap verdi.

UKUB Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Ganiyusufoğlu, Ahmet Kuru ve Cüneyt Özumar işadamı Turgay Durak’ı Haziran ayında İstanbul’daki ofisinde ziyaret ettiler. Ziyarette UKUB’un yürüttüğü Yalova Kalıp İhtisas OSB (Kalıpçılar Vadisi), Ulusal Kalıp Yarışması, UKUB Eğitim Merkezi (UKEM) projesi ve Ulusal Kalıpçılık Zirvesi hakkında Turgay Durak’a bilgi verildi.

UKUB heyetini dikkatle dinleyen İşadamı Turgay Durak, Türkiye’nin katma değeri yüksek üretime geçmesinde kalıp sektörünün önemli bir kilometre taşı olduğunu söyledi. Durak, yapılacak zirveye konuşmacı olarak katılmasının talep edildiğini belirterek, “Kalıp üreticileriyle deneyimlerimi paylaşmaktan onur duyarım. UKUB çalışmalarıyla ülkemizin katma değeri yüksek üretime geçmesinde önemli bir rol üstleniyor. Bu özverili çalışmalara destek olmaya hazırım” dedi.

Kalıpçılık Zirvesi Yine Çok Konuşulacak
UKUB Başkanı Şamil Özoğul, daha önce 4 kez gerçekleştirdikleri Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin bu yıl daha da yüksek katılımla ve zengin bir içerikle yapılması için çalışmalara başladıklarını söyledi. Her geçen yıl daha etkili olan zirvenin, Türkiye’deki kalıp sektörüne yön vermeye başladığını vurgulayan Başkan Özoğul, “Bu yılki zirvede de sürpriz konuklarımız olacak. Ülkemizin en büyük kuruluşlarından biri olan KOÇ Holding’de CEO olarak başarılı çalışmalar gerçekleştiren Sayın Turgay Durak davetimize olumlu cevap verdi. Ekim ayında yapılacak Zirve için başka sürprizlerimiz de olacak” diye konuştu.