İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

TİTANİT ULTRA SERT KAPLAMALAR SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

1989 Alman Multi Arc–Siemens teknolojisi ile Türkiye’nin ilk PVD kaplama sistemi InterAtom PVD 32’yi kurarak sektörün Türk Sanayisinde öncü kuruluşu olmuştur.

1994 İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Makina Takım Endüstrisi ve Arçelik firmalarının öncülüğünde başlatılan ve PVD kaplamalı kesici takım ve kalıp kullanımıyla Türk imalat sektörüne verimliliği arttırmaya yönelik yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan “NATO-Science for Peace” projesinde yürütücü ortak olarak yer almış ve bu projenin başarıyla tamamlanmasına önemli katkı sağlamıştır.

1998 ARGE ile kaplamaları geliştirmek amaçlı makine parkurunu Bulat PVD sistemi ile genişletmiştir.

2006 Bursa şubesi açılmış ve özel ihtiyaca yönelik PVD kaplama makinesi yatırımı yapılmıştır.

2014 Alman Härte- und Oberflächentechnik firmasından soğutma ve temizleme bölümü yatırımı yapılmıştır.

2015 PVD makinesi üretiminde dünyada öncü konumunda bulunan PLATIT ile teknolojik bir iş birliği gerçekleştirmiş ve Platit teknolojisini PL1001 ile ülkemize getirerek, üstün özelliklere sahip inovatif kaplamaların ülkemizde üretimini başlatmıştır.

2019 Sektörde 30 yılı geride bırakarak, Microsoft Dynamics Bulut ERP/CRM sistemine geçiş yapılmış ve aynı yıl dünyadaki en iyi PVD kaplama makinesi olarak bilinen Platit Pi411+ makine yatırımı yapılmıştır.

Modern Alman ve İsviçre tabanlı teknolojiler ile pazar beklentilerini karşılamaya yönelik bir sentez yaratan firmamız, sektörün 100% yerli sermayeli firması olarak kritik oranda mali kayıplara yol açan takım-kalıp aşınmasının olduğu her yerde ülke endüstrisine destek olmaktadır.

 

.