İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

SES3000 CNC TAKIM TEZGAHLARI VE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

 
SES3000 CNC Firması, Sanayi Sektöründeki Üretici firmalara Tasarımdan İmalata ve Kalite Kontrole kadar tüm gelişmiş ileri düzey üretim teknolojilerini sağlar. Kurulum, uygulamalı eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile üretici firmaların çözüm ortağıdır. 

SES3000 CNC Takım Tezgahları ve Bilgisayar Sistemleri (CAD/CAM) Ltd. Şti., isminin getirdiği sorumluluk ile Satış, Eğitim ve Servis hizmetlerini kurulduğu 1994 yılından beri siz değerli sanayicilerimize sağlamayı görev edinmiştir. Hedefimiz; sağladığımız teknolojiler ile Türk sanayicisinin ve özellikle de KOBİ ‘lerin rekabet gücünü arttırmak, daha kaliteli ve verimli üretim yapmasını sağlamaktır. Bu düşünce ile firmamız müşterilerimize doğru zamanda doğru ürünleri sunmuştur ve maksimum hız ile eğitim, servis ve destek hizmetlerini vererek müşterilerimizin ÇÖZÜM ORTAĞI olmuştur.

SES3000 Firması;
  • MasterCAM Türkiye Distribütörü
  • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü
  • YCM SUPERMAX CNC Türkiye Distribütörü
  • JOEMARS EDM Türkiye Distribütörü
  • COORD3 CMM  Türkiye Distribütörü’dür.
  • AMADA-Japon ve PALMARY-Taiwan TAŞLAMA Tezgahları Türkiye Distribütörü’dür.

YCM ürünlerinde Avrupa’da 1996 yılından bu yana en çok satan firma ödülünü firmamız Ses3000 CNC almaktadır. Dünya’da da Çin ve Amerika’dan sonra 3. en çok satan firma ödülüne yine Ses3000 CNC sahiptir.

SolidWorks firmasından da sürekli olarak “Tüm SolidWorks ve Entegre Ürünler Hedeflerini %100 Tamamlayan SolidWorks Distribütörü” ödülü ve bu ödüle ilaveten beraberinde 2. ödül olarak “Presidents Club” ödülünü de almıştır.

SES3000 CNC, her biri konusunda uzman, sertifikalı, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmetler ve çözümler sunmaktadır. Ayrıca, 1996 yılından itibaren Konya’da, 1997 yılından itibaren Bursa’da ve 2005 yılından itibaren de İzmir ve Ankara şubelerini açmıştır.

Şubeleri ile gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetleri tek elden müşterilerine daha yakın olarak kısa sürede vererek yürütmektedir.

SES3000 CNC, 2003 yılında bünyesine RENISHAW LAZER Kalibrasyon ve RENISHAW Ball-Bar Cihazlarını katarak, CNC Takım Tezgahları ve 3 Boyutlu Koordinat Ölçme makinelerine servis verme konusunda Türk Sanayisini kaliteli hizmetle tanıştırmıştır.

Böylece değerli müşterilerimizin tezgah ölçü hassasiyetleri ve performanslarında kayıplar olmaması ve yatırımlarının değerlerini uzun süre korumaları sağlanmıştır. Ses3000 CNC Ltd. Şti. ’nin 2020 yılı itibari ile toplam 7500 ‘in üzerinde ürünü Türk Sanayisinin hizmetine sunmuş ve bunları devreye alıp, gerekli eğitimleri verdikten sonra çalışır vaziyette müşterilerine teslim etmiştir. Bu ürünler ile ilgili satış sonrası hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. SES3000 CNC, 2008 yılında SolidWorks’ün Türkiye distribütörlüğünü de alarak, müşterilerine tasarım aşamasında da çözüm sunmaya başlamıştır.