İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

SCHUNK INTEC BAĞLAMA SİS. VE OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

 

SCHUNK GmbH & Co. KG of Lauffen/Neckar, bir Alman aile şirketi ve küresel bir oyuncudur. Şirket, 1945 yılında Friedrich Schunk tarafından mekanik bir atölye olarak kuruldu ve Heinz-Dieter Schunk’un liderliğinde, kavrama sistemleri ve bağlama teknolojisi için bir yetkinlik ve dünya pazar lideri haline geldi. Bugün şirket üçüncü kuşak kardeşler Henrik A. Schunk ve Kristina I. Schunk tarafından yönetiliyor.

Dünya çapında 50’den fazla ülkede 9 fabrikada ve 34 doğrudan sahip olunan yan kuruluşta ve dağıtım ortağında 3.500 çalışan, yoğun bir pazar mevcudiyeti sağlar. 11.000 standart bileşenle SCHUNK, tek kaynaktan dünyanın en geniş tutma sistemleri ve bağlama teknolojisi çeşitlerini sunar ve 2.550 SCHUNK kavrayıcı ile piyasadaki en geniş standart tutma bileşenleri ürün yelpazesini sunar. Kavrama sistemlerinin eksiksiz programı 4.000’den fazla bileşen içerir. SCHUNK, portföyünün dijitalleşmesini yıllardır ileriye taşıyor,

kullanıcıların süreçlerini verimli, şeffaf ve ekonomik bir şekilde planlayabilmelerini sağlamak. Ayrıca, otomasyonun uygulanabileceği yenilikçi uygulama alanlarına odaklanarak sürekli büyüyen kapsamlı SCHUNK uygulama bilgisinden de yararlanırlar. Ana müşteriler, montaj, taşıma ve metal kesme işlemlerine sahip imalat şirketlerini içerir. SCHUNK’un müşteri tabanı, makine mühendisliği, robotik, otomasyon ve montaj işleme alanlarındaki Who’s Who’yu ve tüm ünlü otomotiv markalarını ve tedarikçilerini içerir.