İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

SCALA MOULD PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

Scala Mould, 2020 yılı içinde Türkiye’de Çin merkezli uzman bir firmayla global bir ortaklık şeklinde kurulmuştur. Ortağımızın Avrupa’da bulunan müşterilerine, daha hızlı servis yapabilmek ve satışlarını gerçekleştirmek hedefi çerçevesinde, kendine özgü bir alt yapıya sahiptir. Ortağımız 2002 yılında, Çin Kalıp Kasabası anlamına gelen Huangyan, Taizhou Zhejiang merkezli, alanında uzman ve köklü bir firmadır. 20 yıldan uzun bir süredir, profesyonel olarak Çin’de otomotiv sektörüne yönelik olarak, kalıp, plastik sandalye, masa, sandık kalıbı ve palet kalıbı üretimi üzerine çalışmaktadır. Çin’de bulunan ofisimizde, uluslararası standartlarda CAD/ CAM ve CAE sistemleriyle tasarım oluşturan teknik mühendis ekibine sahiptir. Uzman mühendis sayısı 170 civarındadır. Teknik olarak gelişmiş olan bu sistem sayesinde, kısa sürede teslimat ve yüksek kaliteli kalıpları, daha düşük maliyetlerle üretebilmekteyiz. Scala Mould, Çinli ortağımızın deniz aşırı müşterileri için yüksek kaliteli hizmet sunan, ihracat odaklı kalıpları yapmayı hedeflemektedir. 

Ortağımız, Türkiye, İtalya, Postekiz ve Brezilya gibi 20 den fazla ülkede, ünlü üreticilerle uzun zamanda beri karşılıklı yarar sağlayan iş ortaklıkları yürütmektedir. Türkiye’de Scala Mould kalıp firması kurulmasıyla, hız ve müşteri memnuniyeti arttırılarak, daha kapsamlı bir yapılanmaya geçilmiştir. 

Scala Mould kalıp firması, bulunduğu konumu en iyi şekilde değerlendirerek, ülkemize katma değer yaratacak ihracat pazarları içinde her zaman yer almayı hedeflemektedir. Bu pazarlara yüksek kaliteli kalıplar üreterek, hızlı servis vermeyi başarılı bir şekilde yürütmektedir. Hedefleri doğrultusunda, teknolojinin tüm getirilerini başarılı şekilde bünyesine entegre ederek, daha verimli ve kusursuz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Otomotiv sektörünün tüm beklentilerine, alanında en iyi çözümleri sunarak, her zaman öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. 

Sektörün öncüleri arasında hızla girmeyi başaran Scala Mould kalıp firması, gelişimleri en iyi şekilde takip edip, oluşacak taleplere en hızlı cevabı vermektedir. Hassas ve özenli üretimleri sayesinde, ülkemizde ve dünya genelinde otomotiv sektörü için çözüm odaklı bir partnerlik sunar. Bu yapılanmasıyla, gelişen bir müşteri portföyüne sahip olmaktadır. Benzersiz çözümleri, aktif şekilde sunmanın haklı gururunu yaşarken, çizgimizden ve hedeflerimizden ayrılmadan ilerlemeye devam etmekteyiz.