İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

RTC TEC BAĞLANTI ELEMANLARI A.Ş.

HAKKINDA;

RTC TEC Bağlantı Elemanları A.Ş. akışkanlar için her tip hızlı bağlantı elemanlarının (Quick-Kaplin) tasarımı ve üretimi konusunda 25 yılı aşkın tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Ürün kalite güvencesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Başta su, hava ve yağ olmak üzere her türlü akışkanlara uygun tekli ve çoklu hızlı bağlantı elemanlarını birçok değişik çalışma koşullarında (sıcaklık, basınç, titreşim… vb.) çalışabilen hızlı bağlantı elemanları üretmektedir. Geniş ürün yelpazemiz, bir çok sektöre hitap ederken, dünyadaki muadil ürünler ile uyumlu çalışan daha ekonomik ve daha kaliteli ürünler üretmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel ürün tasarımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bunların dışında aynı plaka üzerinde tek hareket ile kilitlenebilen istenen giriş-çıkış adetlerinde su, hava, hidrolik gibi farklı akışkanlar ile elektrik bağlantıları toplanarak sorunsuz hızlı kalıp değişimleri için özel sistemler bünyemizdeki Ar-Ge ekibimizce tasarlanabilmektedir.

Ürünlerimizin %97’si başta Avrupa ve Amerika kıtaları olmak üzere bir çok ülkeye ihraç edilmektedir. Her geçen gün kalite, fiyat ve termin konusunda müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak büyümeye devam ediyoruz.