İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

Kahraman Kalıp Elek. Elekt. Don. San. Tic. Ltd. Şti.

HAKKINDA;

 

Şirketimiz KAHRAMAN KALIP ELEKTRİK ELEKTRONİK DONANIMLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (KKEED) müşterilerinin talepleri doğrultusunda plastik ve metal elektrik-elektronik komponent imalatı ve aynı zamanda yeni ürün tasarımı yapabilen bir firmadır.

Firmamız beyaz eşya, otomotiv, elektrik elektronik, savunma sanayi ve enerji sektörlerine, 30u aşkın çalışanı, sürekli modernize edilen tasarım ve makine parkuru ile 1600 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. Şirketimizin Ar-Ge biriminde müşteri taleplerine uygun olarak tasarlanan ürünler kalıp biriminde progresif saç kalıbı, plastik enjeksiyon kalıbı olarak imal edilir. Bunun sonrasında bu kalıplar kullanılarak preshane ve enjeksiyon birimlerinde nihai ürün elde edilmektedir. Bunun yanında bazı ürünler montaj biriminde çeşitli proseslerden geçerek yarı mamul ve/veya mamul olarak elde edilmektedir. 2005 senesinde aldığımız ISO 9001-2008 Kalite belgemiz, 2017 senesinde güncellenip, tescillenmiştir. IATF 16949 belgesi almak ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Firmamızın genel politikası hizmet ettiğimiz sektörlerdeki çalıştığımız firmaların ithal ettikleri ürünleri burada imal ederek Türk ekonomisine girdi sağlamaktır.