İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

HAT TEKNİK LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

Istanbul’da 1000 m² kapalı alanda, yüksek teknoloji makinalar ile donatılmış 35 çalışanı olan, Türkiye’de lider konumda ilk ve en büyük sıcak yolluk sistemleri imalatçısı olan firmadır.

Hat Teknik Ltd. Şti. Istanbul’da 1000 m² kapalı alanda, yüksek teknoloji makinalar ile donatılmış 35 çalışanı olan,Türkiye’de lider konumda ilk ve en büyük sıcak yolluk sistemleri imalatçısı olan firmadır.

Üretim ve Tasarım Mühendisligi, çalışanlarımız teknik becerilerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirmektedir.Yüksek nitelikli ekibimiz, bir projenin gelişmesi ve imalatı için gerekli olan üst donanıma sahiptir.
Moldex yolluk analiz programımız ile, baskısı yapılcak plastik parçanın tüm akış ve yolluk analizleri yapılarak, yolluk adedi, enjeksiyon noktaları gibi teknik detaylar önceden belirlenir. Uzman teknik çizim elemanlarımız, projenin 2D ve 3D çizimlerini oluşturup müşteri onayına sunar. Prosesin her aşaması uzman mühendislerimiz tarafından kontrol edilerek imalata bağlanır.

Imalat, HatSys sıcak yolluk ürünleri, işini iyi yapan, bu işe kendini adamış profesyoneller sayesinde, yüksek kalitede ve tam müşteri memnuniyetine uygun olarak imal edilmektedir. 6 adedi CNC olmak üzere 20 adetlik tezgah kapasitemiz ile müşteriden gelen tüm talepleri kısa termin sürelerinde imal etmekteyiz. Kalite kontrol ünitemizde, CMM ölçüm cihazımız ve gelişmş diger ölçme, kontrol ve test aletlerimizle her bir ürün 3 aşamalı kontrolden geçirilerek satışa sunulur. Manifold ve meme imalatlarımızda sertifikalı yüksek kaliteli Alman malı çelik, Moldmax, titanium ve tungstein carbide malzemeler kullanılır. Sıcak yolluk sistemlerimizde kullandıgımız tüm ısıtıcı thermocouple malzemeler Avrupa malı ve CE belgelidir.

Servis ve Garantiler, HatSys markalı Sıcak Yolluk sistemlerinin servisi her biri alanlarında uzman 6 teknik personelimiz tarafından ücretsiz saglanır. Sıcak yolluk sistemlerinin devreye alınmasında, sistemin elektrik baglantılarının yapılması ve sistem montajı için müşterilerimize ücretsiz hizmet verilmektedir. Deneme baskısı sırasında müşterinin kendi iş yerinde teknik destek saglanır. Müşterilerimizden gelen servis talepleri 24 saat içerisinde karşılanır.

HatSys Sıcak Yolluk Sistemleri, imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.(Rezistansları kapsamaz)

Hedef Müşteri Kitlemiz, kullandıgı ürünlerde kaliteye ve teknik servise önem veren kalıpçılar, plastik enjeksiyoncular ve imalatçılardır. Düzenli yaptıgımız ziyaretler ve e-mail yoluyla müşterilerimize sürekli ulaşmaktayız. Teknik birikimimiz, dürüstlügümüz ve müşterilerle kurdugumuz yakın ilişkiler bizi sıcak yolluk sistemleri konusunda sektörün vazgeçilmez firmalarından biri kılmıştır.