İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

FANUC TURKEY ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

FANUC Şehri, Yamanaka Gölü yakınındaki Fuji Dağı eteğinde bulunur. 1,7 milyon metrekarelik bir alanı kapsar, FANUC’un tüm imalat tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. 12 araştırma ve geliştirme merkezine, yönetim binalarına, personel konaklama yerlerine, dinlenme tesislerine ve hatta çalışanlar ve aileleri için bir kliniğe sahiptir.

Bazıları buna iş diyor. Biz ise tutku diyoruz.

Bilgisayarlı sayısal kontrol ekipmanı geliştirmede neredeyse 60 yıllık bir deneyime, dünya çapında kurulu 27,5 milyon ürüne ve 8000’den fazla çalışana sahip olan FANUC, dünyanın lider fabrika otomasyonu üreticilerinden biridir. Endüstriyel robotları, CNC sistemleri, tel erezyon makineleri, plastik enjeksiyon makineleri veya dikey işleme merkezleri gibi geniş portföyümüzle otomasyondan daha fazla yapmayı sevdiğimiz bir şey yok.

Eşsiz imalat kapasiteleri

Tesisimiz her ay 36.500 CNC kontrolü, 170.000 servo motor, 101.000 servo amplifikatör, 9400 robot ve 3750 makine üretim kapasitesine sahiptir.

Otomasyonu kendimiz kullanıyoruz

FANUC sektördeki en yüksek otomasyon üretim tesisine sahip tesistir. Bunun sonucu olarak ihtiyaçlarınızı net bir şekilde anlıyor ve size güvenebileceğiniz, denenmiş ve test edilmiş ürünler sağlıyoruz.

Olağanüstü ürün kalitesi

FANUC, sektörde donanım ve yazılım için her bir önemli bileşeni kendi bünyesinde geliştiren ve üreten tek şirkettir. Avantajınız: üstün fonksiyonel güvenilirlik ve en yüksek üretkenlik garantisi.

FANUC dünyası yeşil düşünür

Tüm FANUC ürünleri, akıllı enerji yönetimi aracılığıyla enerji kullanımını optimize edecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm imalat süreci boyunca hedefimiz, çevremize olabildiğince sahip çıkabilmektir.