İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

ERKAN CNC TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

HAKKINDA;

Erkan CNC markasıyla takım tezgâhları, üretim çözümleri ve tedarik hizmetleri konularında Türk sanayisine hizmet vermek üzere yirmi yıl önce yola çıktık. Faaliyetimiz “iyi hizmet” sloganıyla üreten sektörlerle buluştu; EDM ve İşleme merkezi makineleri markalarının satış ve satış sonrası müşteri hizmetlerini kapsayarak aynı heyecan ve tutkuyla devam etti.

Başlangıçta tel erozyon alanında uzmanlaşarak çıktığımız bu yolculukta bugün, dünyanın önde gelen takım tezgâhları üreticilerinin temsilciliğini yürütmekteyiz. Küresel markaların en yenilikçi işleme teknolojilerine hakimiz. Tek makine ölçeğinden komple üretim hattını içeren akıllı fabrika projesine… Üretim çözümlerimizi sizin imalat ihtiyacınıza uygun doğru ve verimli şekilde geliştiririz.

Otomotiv, beyaz eşya, savunma-havacılık, kalıpçılık gibi ülkemizin dinamik sektörlerini kapsayan üretici potansiyelinin çok amaçlı taleplerini, 5 eksen ve 3 eksen yüksek hızlı ve yüksek performanslı dikey ve yatay işleme merkezleri, borverk ve köprü tipi frezeler, torna ve taşlama makineleri; tel erozyon, dalma erozyon ve hızlı delik delme makineleriyle karşılamaktayız.

Makine yatırım planlaması, test kesimi uygulamaları, eğitim ve teknik servis alanında ekiplerimiz uzman ve deneyimlidir. Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarına hizmet verdik, yüzlerce takım tezgâhının kurulumunu başarıyla tamamladık.

Tutkularımız var; ülkemizin kalkınması, sanayi hedeflerinin daha ileri taşınmasında güç birliği yaptığımız müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla daha güzel bir geleceği hayal ediyoruz…