İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

ER-EL MAKİNE YEDEK PARÇA VE İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

ER-EL MAKİNA YEDEK PARÇA İMALATI SAN. VE TİC. LTD ŞTİ. olarak 1989 ‘dan beri kalıp bağlama ve işleme ekipmanlarında bizi güven ve kalitenin simgesi haline getiren ürünler üretmekteyiz. Geçen yıllar içinde mevcut kapasite ve toplam istihdam alanında sürekli artan bir çizgiyle her geçen gün daha sağlam ve emin adımlarla ilerleyen ER-EL; bugün başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35’i aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Her biri ayrı değer ve öneme sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler sunmak amacıyla faaliyet gösteren ARGE bölümümüz ürün çeşitliliğini arttırmaya yönelik çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürmektedir. Katma değerli, kaliteli ve güvenli ürünler üretmek adına yatırımlarını arttırarak verimli, sürdürülebilir bir yol izleyen firmamız; 2004 yılında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini kurarak var olan kalitesini belgelendirmiştir. Akabinde ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE sertifikalarına sahip olarak buna uygun üretim yapmaktadır.

Bugün itibari ile Kalıp & İş parçası Bağlama Ekipmanları, İşleme Sistemlerinde 4500’ü aşan hemen teslim stok ürünü çeşitleriyle konusunda lider ve üretici firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Standart üretimlerimiz dışında proje bazlı fikstür imalatımız da mevcuttur. Başta Savunma & Havacılık Sanayi olmak üzere, Otomotiv, Beyaz Eşya, Ağır Makine ve Silah Sanayi sektörleri gibi Sanayinin güzide firmalarında; iş parçasına özel tasarım yapıp ürettiğimiz mekanik, pnömatik ve hidrolik fikstür ürünleri kullanılmaktadır. Sistem verimini optimize eden ürün grubumuzla; dünyaca kabul görmüş, alanında geçerliliğe sahip standartlarda üretmeye devam etmekteyiz.

Firmamız 2017 yılında taşındığı yeni fabrikasında; üretim tesisi ve yönetim binası alanında dinamik ve uzman kadrosu ile gerek standart, gerek proje bazlı fikstür çözümleri ile müşteri memnuniyeti için üstün performans ile çalışmaktadır.

Uzun yıllardır ülkemizde ve Yurtdışında kalıp bağlama elemanları üreticisi olarak sektöre hizmet veren MİKSAN Hızlı Bağlama Sistemleri firması satın alınarak ER-EL Kalıp Bağlama ve İşleme Sistemleri firmamız bünyesine katılmıştır. Bir ER-EL markası olan MIKSAN ürünleri; firmamız kalite ve güvencesiyle hizmet vermeye devam edecektir.

Siz değerli müşterilerimize ER-EL’e olan güveninizden dolayı teşekkür eder, aynı istikrar ve güvenle uzun yıllar çalışmayı temenni ederiz.