İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

EKSPORT TEKNİK HIRDAVAT İML.İTH.İHR.PAZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

HAKKINDA;

EKSPORT TEKNİK HIRDAVAT LTD. ŞTİ. olarak kesici takım kalıp elemanları sektöründe 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Sürekli kendini geliştiren ürün çeşitliliğini zenginleştiren bir firmayız. Metal sektöründe kalıp imalatı ve talaşlı imalat yapan firmaların tedarikçiliğini yapmaktayız.

Geniş servis ağımız ve 50.000 çeşidi aşkın geniş ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabiliyoruz.

Yerli ve yabancı firmaların bayiiliklerini yapmaktayız. Fiyat , temrin ve hızlı teslimatımızla sektörde iddialıyız. Bayiiliğini yaptığımız firmaların ürünlerini çalıştırma, teknik destek ve yedek parça konusunda sürekli destek vermekteyiz.

Sektörde gelişen rekabet ortamında amacımız parça başı birim maaliyetini aşağı çekebilmektir. Bununla ilgili bayiiliğini yaptığımız firmalarda sürdürülebilir süreklilik sağlıyoruz.
Ürünlerde teknik çalışmamızı yapıp ürün kalitesinde mutabık olduğumuz zaman size sürekli aynı kalitede ürün vereceğimizi taahhüt ediyoruz.
Her zaman müşterimizin kalitede ve markada tercih ettiği ürünlerin sürekliliğini sağlıyoruz.

Fiyat ve kalite anlayışımızla sizleri memnun etmek ve günün değişen koşullarında ihtiyaç olduğunu hissettiğimiz İstanbul , Kocaeli , Adapazarı bölgelerinde hizmet kalitesini arttırmak ve teslimatlarımızı hızlandırabilmek için Kocaeli ‘ nde bulunan Dilovası İmes OSB ve Kocaeli , Çayırova , Şekerpınar olmak üzere iki lokasyonda hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkürler…

MEHMET DURUKAN