İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

BRIGHTWORKS ENGINEERING

HAKKINDA;

Brightworks Engineering: Plastik Enjeksiyon Kalıplama Sektöründe Güvenilir Çözüm Ortağınız!

Brightworks Engineering, plastik enjeksiyon kalıplama sektöründe on yıllık birikimi ve global partner ağı sayesinde güçlü ve yenilikçi bir çözüm ortağıdır. Plastik enjeksiyon sektöründe Türkiye’nin önde gelen mühendislik firmalarından biri olarak, sunduğumuz ürünler, hizmetler ve çözümlerle sektördeki ihtiyaçlarınıza yıllardır en etkili şekilde cevap veriyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Brightworks, global partner ağının sağladığı avantajlarla, plastik enjeksiyon kalıplama alanında gerek kalıp, gerek proses gerekse danışmanlık ve hizmet segmentlerinde birinci sınıf ürün, hizmet ve çözümler sunmaktadır. Sıcak yolluk sistemleri, hidrolik silindirler, standart kalıp komponentleri, konformal soğutma çözümleri ve daha fazlasıyla kalıp performansınızı en üst düzeye çıkartırken,  üretim ve prosesinizde kurutucu, yükleyici, dozajlama ve karıştırıcılar, kalıp şartlandırıcıları, sıcak yolluk kontrol üniteleri, valf yolluk kontrol üniteleri, kolay kalıp taşıma sistemleri, hammadde toz eliminasyon çözümleri… ile fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Brightworks Plastik Akademi

Sektöre değer katmak amacıyla plastik enjeksiyon sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek uygulamalı eğitim merkezi olan Brightworks Plastik Akademi’yi hayata geçirmiş olup, akademimizde yıllardır mavi yakadan beyaz yakaya, kalıp tasarımcısından üretim operatörüne her seviyeye hitap eden teorik ve uygulamalı plastik enjeksiyon kalıplama eğitimleri veriyor, tecrübeli eğitmenlerimizle sektördeki yenilikleri ve en iyi uygulamaları paylaşarak, katılımcılarımızın yeteneklerini geliştirmelerine ve sektörde öne çıkmalarına yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Brightworks Engineering, Moldflow kalıplama simülasyonu, ürün ve parça tasarımı, kalıp tasarımı ve proses optimizasyonu gibi alanlarda uzman danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Sektördeki bilgi birikimimizle, müşterilerimizin iş süreçlerini iyileştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine destek oluyoruz.

Kalite, güvenilirlik ve inovasyon ilkelerini benimseyen Brightworks Engineering olarak, plastik enjeksiyon kalıplama sektöründe işinizi daha ileriye taşımak için buradayız. Siz de bizimle tanışın, çözüm ortağınızın gücünü keşfedin!

Detaylı bilgi ve iletişim için bize firmamızın iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Brightworks Mühendislik farkını bugün keşfedin!