İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

BODYCOTE ISTAŞ ISIL İŞLEM SAN. TİC. A. Ş.

HAKKINDA;

Tam anlamıyla küresel bir ısıl işlem sağlayıcı taşeronu olan Bodycote, müşterilerine önemli bir ayrıcalık sunabilmektedir. Bodycote, uluslararası tesis ağı sayesinde, gerekli yer ve zamanlarda kaliteli hizmet vermek için sahip olduğu geniş bilgi birikimi, uzmanlık ve tecrübelerini kullanmaktadır.

Bodycote’un hizmetleri, ısıl işlemler, metal birleştirme, sıcak izostatik pres ve yüzey teknolojileri de dahil bir dizi temel teknolojik uygulamaları kapsamaktadır.

Küresel ağımız sayesinde 180’den fazla bölgede müşterilerimiz Bodycote’un kapsamlı hizmetlerinden istedikleri an faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz, işletmelerini büyütmeleri halinde Bodycote’un artan ihtiyacı karşılayabileceğini bilmektedir. Aynı kalite standartlarında aynı işlemler farklı konumlardan temin edilebilmektedir.

Bu geniş ağ sayesinde müşterilerimiz, yerel teknolojileri küresel çapta kullanabiliyor ve bu sayede farklı boyuttaki ekonomilerden faydalanabiliyor. Bodycote müşterileri, grup çapında yayılan yerel seviyede uzmanlıktan faydalanıyor ve yüksek kalite, güvenilirlik ve uygun maliyetli çözümler sağlayan verimlilikler ve teknolojiler geliştirebiliyor.

1900 lerin başlarında Bodycote ailesi tarafından kurulan şirket, ısıl işlem alanında uluslararası bir lider olabilmek için organik bir büyümenin yanı sıra bir dizi stratejik şirket alımları gerçekleştirmiştir ve dünya çapında 5000’den fazla çalışana sahiptir.

Isıl işlem, her türlü üretim sürecinin vazgeçilmez hayati bir parçasıdır ve metal ve alaşımların özelliklerinin iyileştirilmesinde kullanılan çeşitli teknikleri ve uzman mühendislik uygulamalarını içerir. Müşteriler, Bodycote’un ısıl işlem uygulamalarındaki yaklaşık yüzyıllık tecrübesi ve uluslararası alanda kabul görüp onaylanmış kalite onay belgeleri ile sunduğu güvencenin farkındadır.

Bodycote, müşteri tabanındaki çeşitliliğin ve bu sektörler arasındaki ihtiyaç ve öncelik farklılıklarının bilincindedir. İşletme yapısı sektörlere daha titiz hizmet verebilmek için sektörel olarak yapılandırılmıştır. Bodycote, sektörün özgün gereksinimlerine uyum sağlamış koordine tesisleriyle, havacılık, savunma ve enerji sektörlerinin küresel taleplerine hizmet eder. Otomotiv Sanayi ve diğer endüstriyel sektörlerden müşteriler, bölgesel ihtiyaçlara odaklı, elverişli ve esnek hizmetler alır.