İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

AROYMAK ÇELİK VE ENDÜSTRİ DONANIMLARI TİC. VE SAN. A.Ş.

HAKKINDA;

AROYMAK, yüz yıldan daha uzun bir süredir çelik ticareti yapan bir kuruluşun bugünkü temsilcisi. Aroymak Ailesi, 1951 yılından bu yana sermayedar olarak bu ticaretin içinde; farklı ünvan ve ortaklarla sürdürülen çalışmalar, 1980 yılından bu yana Aroymak Çelik A.Ş. bünyesinde devam ediyor. Şu an firmada dördüncü nesil aile üyeleri çalışmakta.

Alaşımlı takım ve kalıp çeliklerinin ilk elden ithalatını ve ticaretini yapıyoruz. Dudullu-Merkez, İkitelli ve Gebze‘deki şubelerimizle çalışmalarımızı ISO 9001 kalite sistemi kapsamında sürdürüyoruz. Doosan (Güney Kore) ve Intersteel (Almanya) firmalarının Türkiye distribütörlüğüne ilave olarak birçok farklı kaynaktan yüksek kaliteli ürünleri kabul edilebilir fiyata temin ederek piyasaya sunuyoruz.

İkinci faaliyet konumuz, kesici takımlar ticareti. İstanbul Anadolu Yakası bayisi olarak çalıştığımız KYOCERA markamızla metal işleme ve talaşlı imalat sektörüne hizmet veriyoruz. İşbirliği yaptığımız Kyocera-Bilginoğlu ile birlikte kısa vadede bu pazardaki payımızı çok daha yukarılara çıkarmayı hedefliyoruz.

Sektörün en eski birkaç firmasından birisi olan AROYMAK, sektörün tamamına yakını tarafından biliniyor. Ürün teslimine dair müşterilerimize verdiğimiz termin ve taahhütlere uyarak, müşterilerimizle sürekli yakın temasta bulunan satış kadromuz sayesinde müşteri ilişkilerimizi en sıcak şekilde yürütmeye çalışıyoruz.