İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

ALPHA METALURJİ A.Ş.

HAKKINDA;

Ülkemiz sanayine 40 yıla yakın bir süredir hizmet veren Alper, İnsa ve Tamçelik Isıl İşlem firmalarının bir araya gelerek kurduğu Alpha Metalurji, müşterilerinin ısıl işlem ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ülkemizin büyük sanayi kentlerine açtığı tesisleri ile uygun yer ve zamanda kaliteli hizmet vermek için tecrübeli ekibi ile çalışmaktadır.

Dört farklı şehirde toplam dört tesis ile Alpha müşterileri, paslanmaz çeliklerden titanyum alaşımlarına kadar birçok farklı metal ısıl işlemine ulaşabilmektedir. Bu işlemler tüm tesislerde aynı kalite anlayışı ile uygulanmaktadır. Yaygın tesis ağı müşterilere kesintisiz ısıl işlem hizmeti vermek için tasarlanmıştır.

Video oynatıcı
 
 
00:00
 
00:09
 
 
 

Metal ve alaşımların özelliklerinin geliştirilmesi için gerekli tüm ısıl işlemlerin yapılabildiği Alpha bünyesinde birçok farklı tipte ve boyutta fırın, donanım bulunmaktadır. Bu geniş donanım alt yapısı Alpha müşterisine kaliteli ısıl işlem hizmetinin ekonomik olarak elde edilebilmesi imkânı tanımaktadır.

Donanım alt yapısının nitelikli insan gücü ile birleştirilmesine önem veren Alpha üst yönetimi gerek teknisyen gerekse mühendislik ekiplerinin tamamını güncel standartlar ve uygulamalar için eğitmektedir.

Isıl işlem pazarının hem ticari büyüklük hem de kalite olarak liderliğini hedefleyen Alpha, havacılık, savunma ve otomotiv başta olmak üzere tüm ısıl işlem hizmetlerinde müşteri odaklılığı bir yönetim tarzı olarak benimsemiştir. Bu kapsamda müşterinin isteğine uygun tasarlanmış tesis ve esnek ısıl işlem çözümü her sektöre özel olarak geliştirilir.

Günlük hayatımızın en basit parçalarından başlayarak uzay çağında kullanılan mühendislik malzemelerine varan geniş bir yelpazeye hizmet veren Alpha Isıl İşlem tesisleri 40 yıllık tecrübesini modern uluslararası uygulamalar ile harmanlayarak müşteri sorunlarına ortak olmaktadır. Alpha bu hizmetleri onaylanmış kalite belgeleri ile vermektedir.