TR

EN

Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 19 Eylül’de Sektörü Buluşturacak

Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, 19 Eylül’de Sektörü Buluşturacak

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği ’nin her yıl düzenlediği geleneksel hale gelen Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin 9.’su için geri sayım başladı. Bu yıl zirvede yine sektörün ileri gelenleri kürsüye çıkacak.

Zirve, 19 Eylül tarihinde TOSB Workinn Otel’de, gerçekleşecektir.

Her geçen sene daha çok ziyaretçi ağırlayan, sektöre yön veren konu ve sunumlarla, sektörün önde gelen sivil toplum örgüt liderlerinin, ana sanayi yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı zirvenin bu yılki ana teması YERLİ KALIP, GÜÇLÜ SANAYİ.

Sanayi tedarik zincirinin kalıpçılık ile ilgili olan tüm halkalarını bir araya getirmeyi, sektör sorunlarını ortaya koyup çözüm önerileri sunmayı hedefliyoruz.

Kalıpçılık Zirvesi Yine Çok Konuşulacak

Türk kalıpçılığını geliştirmek, kalıpçılarımızın potansiyelini ortaya koyarak yeni yapılacak projelerden daha çok iş almasını sağlamak, ana ve yan sanayi firmalarının kalıpçılardan beklentilerini ortaya koymak, kalıpçılık sektöründeki gelişmeleri, sorunları ve çözüm önerilerini tartışmak amacıyla düzenleyeceğimiz Zirve’de bu yıl Birlik olarak Türk kalıpçılığını dünya ve Türkiye özelinde tanıtmak için yaptığımız çalışmalarımıza yer vereceğiz.

Ayrıca 9. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi; Youtube kanalımızda, Facebook hesabımızda ve Line TV’de canlı olarak  yayınlanacaktır.

Konuşmacılarımız arasında İTO Başkanı Sn. Şekib AVDAGİÇ, KOSGEB Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet AKDAĞ, Döktaş Ürün Geliştirme Müdürü Sn. Bülent MEMİŞOĞLU, TB Sewtech Turkey Başkanı, Toyota Boshoku Kıdemli Genel Müdür Sn. Hakan KONAK, Coşkunöz Holding CEO Sn. Erdem ACAY, Scope Partner YK Danışmanlığı Kurucusu / YK Üyesi Sn. Emin ATAÇ, Asil Çelik İç Pazarlama ve Satış Yöneticisi Sn. Ali ÇATAL, Küçükoğlu Holding Sanayi Grup Başkanı Sn. Tolga TÜRKASLAN, Vestel Global Satınalma Müdürü Sn. Koray KIRIŞ yer almakta olup YERLİ KALIP, GÜÇLÜ SANAYİ temamız ana başlığında bizlere değerli sunumlarını aktaracaklar.

Siz değerli sektör mensuplarının katılımıyla daha da anlam kazanacak 9. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nde 19 Eylül 2019 tarihinde buluşmak üzere…