İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

S.K.P. SİSTEM KALIP PARLATMA GÜLTEN ERTEN

HAKKINDA;

1993 yılından bu yana polisaj ekipmanları ve standart kalıp elemanları konusundaki Dünya’nın tüm markalarını bünyemizde bulundurmaktayız.

SKP Sistem Kalıp Parlatma firması 1993 yılında, kalıp polisajı yapmak amacıyla Perpa Ticaret Merkezinde kuruldu. Gelişen zaman içinde, kalıp polisaj makinaları, polisaj ekipmanları ve standart kalıp elemanları konusuna müşterilerimizin isteği ve desteği ile ürün ithalatına başladı. SKP Türkiye’de ilk olarak soğuk kaynak makinesi ile fason kaynak yapan firma olmuştur. Şirketimiz, kalıp parlatma, teknik malzeme satışı ve soğuk kaynak konusunda uzman personeli ile müşteri memnuniyetini devamlı olarak ön plân da tutmaya çalışmaktadır.

Kalıp parlatma konusunda sürekli olarak teknolojimizi yeniliyor ve kadromuzu güçlendiriyoruz. Bu nedenle dünyada yapılan, tüm kalıp fuarlarına ziyaretçi olarak bizzat gitmeye çalışıyoruz. Fuarlar da bulduğumuz tüm ürünleri ve teknolojik gelişmeleri müşterileriz ile paylaşıyoruz.

Dünyanın en büyük polisaj firmaları olan Göding ve Hotec ile ortak Ar-Ge çalışmaları yapmaktayız. Polisaj makinaları ve ekipmanları konusundaki amacımız, sizlere kaliteli ve çok daha ucuz ürünleri temin etmek ve dünyanın hangi markası olursa olsun, siz değerli müşterilerimizin kullanımı için ithal edip Türkiye’de sizlerin kullanımına sunmaktır. Perpa Ticaret Merkezi’ndeki satış ofisimizde polisaj ekipmanları ve standart kalıp elemanları konusundaki Dünya’nın tüm markalarını aynı ortamda bulma imkânına sahip olacaksınız kalıp polisaj atölyemizde her türlü ultrasonic, elektronik, elektrikli ve havalı polisaj makinaları ile hizmet vermekteyiz polisaj atölyemizde kalıp taşıma ve sevkiyat için her türlü forklift ve taşıma araçlarımız mevcuttur.

Hedefimiz; hep daha iyisi için, en yeni teknolojileri kullanarak sizlere özel çözümler sunmak. Parlatma ve Polisaj teknolojisinin üretim hızına, kalite standartlarına ve maliyetlerinize kattığı değerlerden faydalanmanızı sağlamaktır.