İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

SEÇKİN KALIP SAC METAL ELEKTRİK OTO.YED. PARÇ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

 

1988 Yılında Fahrettin ÖZKAN tarafından kesme ve sıvama kalıplarının imalatını yaparak otomotiv yan sanayisi olarak çalışmalarına başlamıştır. Daha sonraki yıllarda elektronik, beyaz eşya, inşaat söktörlerine de yan sanayi olarak sac metal parça üretimi yapılmıştır.

Firmamız 1997 senesinde ilk CNC tezgahını makine parkuruna dahil ederek günümüz teknolojisini yakalamayı hedef seçmiştir. Firmamız 2004 yılından itibaren İkitelli Org. San. Böl. Demirciler San. Sitesindeki 600 metrekarelik yeni üretim alanına taşınmıştır.

Sektördeki yeri itibari ile firmamız Prograssive kalıplar, sıvama ve form kalıpları, sac metal parça üretimi yapmaktadır. Firmamız 2006 yılından bu günümüze kadar ISO 9001-2008 standart kalite belgesi ile yoluna devam etmektedir. Firmamız yaptığı yatırımlarla otomotiv, elektrik, elektronik, beyaz eşya, inşaat sektörlerine hizmet verebilmektedir.

Seçkin Kalıp Sac Metal Elektrik Otomotiv Yedek Parça San Tic Ltd Şti. müşterilerine; müşteri memnuniyeti, hatasız ve kaliteli üretim araştırıcı ve geliştirici, çevreye saygı felsefesi ve kalite politikası ile yaklaşmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI 

–          Müşteri beklenti ve memnuniyetini sağlamak

–          Yasalara ve uluslar arası standartlara uygun çalışmak

–          Personel eğitimini ve memnuniyetini sağlamak

–          Verimlilik ve karlılığı arttırmak

–          Kaliteden ödün vermeyerek maliyetleri düşürmek

–          Tedarikçilerimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak

–          Çalışanların öneri ve şikayetlerini dikkate almak

–          Yeni teknolojileri takip ederek tüm proseslerin sürekli iyileştirilmesini sağlamak