İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

GNC CNC Makina Teknolojileri

HAKKINDA;

Hayatın her alanında yaşamın en değerli parçasına hizmet etmek için yola çıkan bizler; sektörü daha ileriye taşıyacak bir vizyon ile hareket ederek distribütörü olduğumuz makinalarımızla birlikte bugünü geleceğe taşırken, sahip olduğumuz teknolojimizle de yarının başlangıcını yaparız. 

2010 yılında İstanbul’da kurulan GNC CNC Makina Teknolojileri; VICTOR Taichung, NAKAMURA-TOME, GROB ROMI, VISION WIDE, VONGHLER ve LICO gibi yüksek hız ve kaliteye sahip takım tezgâhlarının Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürütüyor. Sahip olduğu teknolojik donanım ve yetkili servis ağı ile sektörüne fayda; çözüm ortaklarına katma değer oluşturmak amacıyla çıktığı bu yolda başarıyla ilerliyor. Şirketlerin üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmaya ve Türkiye üretim sanayisinin gücüne güç katmaya devam ediyor.

CNC makina ve yedek parça satışı kulvarı gibi hayatın en değerli alanlarında sektörüne sorunsuz hizmet veren GNC Makina; genç, dinamik ve vizyoner bakış açısıyla makinanın arkasındaki güç olmakla birlikte, Türkiye geneline yaydığı hızlı ve profesyonel servis ağıyla sürdürülebilir bir marka değerine ulaşmıştır.

GNC Makina, her yıl ortalama %80 büyüme, %12 pazar payı, 2 milyon dolarlık yedek parça ve 10 milyon dolarlık makina stok gücüyle kendi sektöründe son 10 yılın en hızlı büyüyen şirketi olmanın haklı gururunu taşır.