İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

FORTEM KALIP TEKNİK DANIŞMANLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

HAKKINDA;

Fortem Kalıp, otomotiv ve kalıp sektöründe onlarca yıllık deneyime sahip profesyoneller tarafından 2016 tarihinde kurulmuştur. Kurucu ve yönetici ekibinin sektörde 20 yılı aşkın bir deneyimi mevcuttur. Nitekim bugüne dek imza atılan projeler arasında, 16 Yıl Oyak Renault (araç projelerinde pres kalıpları devreye alma sorumluluğu) ve 3 Yıl Coşkunöz (Tataristan/Rusya) kalıp bakım müdürlüğü gibi çalışmalarda bulunulmuştur. Yirmi yılı aşkın süredir elde ettiğimiz deneyim ve tecrübemiz, belirli kalite standartlarından vazgeçmeden şirketimizin hızla büyümesini sağlamıştır. Ürünlerimiz özellikle otomotiv sektöründe markasıyla aranmakta, pazarlama ağımız yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün şirketimize yeni müşteriler kazandırmaktadır.

Geleceğe güvenle adım atmak için, Fortem Kalıp kaliteyi başarının temel normu olarak belirlemiş bulunmaktadır. Dürüst, pragmatik, karşılıklı yararı gözeten çalışma prensiplerimiz, müşteri taleplerini doğru bir şekilde değerlendirmemizi, üst düzey pazarları hedeflememizi, daha geniş bir platform oluşturmamızı ve müşterilerimize özel, stratejik çözümler sunmamızı sağlamaktadır. Fortem Kalıp, stratejik hedeflerini gerçekleştirmek için piyasa değişikliklerine göre kaynaklarını sürekli olarak güncellemekte ve sektördeki tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

Müşteri memnuniyeti, şirketimiz için en önemli hususlardan biridir. İşbirliği yaptığımız tüm şirketlerle daha iyi bir geleceği birlikte oluşturmak için çalışıyoruz.