Tel: +90 224 261 58 92 | Fax: +90 224 261 58 93 | Email: [email protected]DUYURU DETAY

UKEM Kurulum Bağışları - Teşekkürler...

11.12.2014

Nitelikli personellerin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla kurulumuna başladığımız Ulusal Kalıpçılık Eğitim Merkezi (UKEM) projemizin çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Proje kapsamında temel seviyede kalıpçılık meslek eğitimi vermek üzere ihtiyaç duyulan makine, ekipman, yazılım yatırımları yapılarak her seferinde 20 kişilik bir gruba pratik ve teorik eğitim verebileceğimiz bir atölye ve eğitim salonu kurmaktayız Bu eğitim merkezinde planlı bir şekilde kalıp imalat süreci kapsamındaki bütün makine, ekipman, tasarım, analiz yazılımlarının kullanılması ölçme, doğrulama cihazlarının kullanılması, proje yönetimi, maliyet ile ilgili pratik ve teorik eğitimlerin verilmesini hedefliyoruz.

Merkezde yer alacak olan ekipmanların finansmanı hem sektörün gelişimine önem veren duyarlı, projeye destek vermek isteyen firmalar hem de kalkınma ajanslarına sunacağımız projeler tarafından sağlanmaktadır.

UKEM’e gerekli tezgah ve ekipmanların alımı için bugüne kadar destek olan üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  • NC freze, elektro erezyon EDM tezgahları, seminer ve eğitim salonu sandalyeleri için Erkalıp’tan Sayın Fahrettin Gülener’e,
  • Torna tezgahı için TKG Otomotiv’den Sayın İrfan Demirdüzen’e,
  • Seminer ve eğitim salonu klimaları için Korkmaz Çelik’ten Sayın Levent Ganiyusufoğlu’na,

desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gerekli ekipmanları kısa sürede tamamlayarak UKEM’ i aktif hale getirmek için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu anlamda siz değerli üyelerimizden her türlü destek ve katkıyı beklediğimizi belirtmek isteriz.

Haberdar Olun!

E-Posta adresinizi brakarak, bültenlerimizi e-posta olarak alabilirsiniz.


LİNKLER

İLETİŞİM

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
Alaaddin Bey Mah.
Pazar Cd. Sera Plaza 29/D/4
Nilüfer / BURSA

Tel: +90 224 261 58 92

Tel: +90 224 261 58 93

Email: [email protected]