İLETİŞİM

FİRMA SEKTÖRLERİ

ARMAK DENİZCİLİK MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HAKKINDA;

1996 yılında Tuzla Tersaneler bölgesinde kurulu olup, Gemi İnşaa Sanayinin ihtiyaç duyduğu birçok gemi malzemesinin satış , pazarlama ve imalatını yapmaktadır.

Öncelikli olarak sıralayacak olursak: -Siyah/Paslanmaz, Çelik Çekme/Dikissagli, Borular -Pik, Sfero, Bronz(RG5), Çelik Döküm, Paslanmaz Valfler(Kelebek,Globe, Küresel, vb.) -Siyah/304/316L, U-Bolt, Boru bileziği -Alüminyum Bronz Ejekter -Filitre, Çamur Sandığı, Strainer -Menhol, Lavra Tapası, Gözetleme Hatch leri -Köşebent, Profil, Lama, Dolu Demir -Elektrik Malzemeleri, Marine Tip Jel Aküler -Boru bağlantı elemanları, fittingsler, flenç, dirsek, tee, redüksiyon -Saplamalı Dablin, C-4 Seviye dablini -Krom Kastanyola, Kelebek imalatı -Gemi Atölyeleri için Universal Torna Tezgâhları -Sütunlu Matkap Tezgâhları, Taş Motoru -Kaynak Makinaları, Hava Kompresörü, El Matkabı, El aletleri -Çamaşırhane ekipmanları, Krom evye, bataryalar -Personel kabinleri için yaylı yatak, battaniye, nevresim, vs. -Dönerli iskele kelepçeleri -Sahil bağlantı flenci -Manuel el pompaları -Tank seviye göstergeleri için pirinç skalalar -Valf, Kapı, Ekipman etiketleri (Pirinç, Paslanmaz, PVC)Bunun haricinde, ihtiyacınız olacak her türlü gemi malzemeleri için, şirketimizden de fiyat teklifi almanızı rica ederiz. Fiyat ve teslim süresi açısından beklentilerinizi birebir karşılayacağımızı belirtir, şirketimizi çözüm ortağınız olarak görmenizi rica ederiz.

Firmamız, samimi duruşu ve çözüme yönelik önerileriyle müşterilerimize, aydınlatıcı bilgi aktarımının, profesyonel uygulama sunmayı , kaliteli ve ekonomik ürünlerle imalati sağlamayı dürüstlükten ödün vermemeyi, önerilere açık, yenilikçi ilkelerle hareket etmeyi prensip haline getirmissagtir.

 


Misyonumuz-Vizyonumuz ARMAK DENİZCİLİK Makine İmalat San ve Ticaret Limited Şirketi olarak 16 yıllık birikimlerimizi ve tecrübelerimizi ; ihtiyacınız olan gemi,yat ve özel imalatlar da istenilen en uygun imalatı yaparak hizmetinize sunmanın gururu ve sevincini yaşamaktayız.