TR

EN

8. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

8. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Değerli Sektör Mensupları,

Bu yıl 8.’sini düzenleyeceğimiz ULUSAL KALIPÇILIK ZİRVESİ için geri sayım başladı.

Zirve, 20 Eylül tarihinde TOSB Workinn Otel’de, TEZMAKSAN MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş. firmasının ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Her geçen sene daha çok katılımın sağlandığı, sektörün önde gelen sivil toplum örgüt liderlerinin, firma yöneticilerinin ve çok değerli öğretmenlerimizin, akademisyenlerimizin konuşmacı olarak katıldığı zirvenin bu yılki ana teması ‘’Havacılık ve Savunma Sanayi’’

Konuşmacılarımızdan, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı, SAHA (Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi) Başkanı Sayın Hasan BÜYÜKDEDE, havacılık ve savunma sanayi ile ilgili değerli sunumuyla aramızda olacak.

Uzun yıllardır birçok etkinliğimize ve zirvemize çok değerli vaktini ayıran, sektörün geleceğine ışık tutan sunumlarıyla BOSCH Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Sayın Steven YOUNG, zirvede yeniden bizlerle buluşarak, günlük yaşamın her alanında karşılaştığımız dijital teknolojilerin bugünü ve geleceği hakkında çok değerli bilgiler paylaşacak.

Bir diğer konuşmacımız Sayın Dr. Verda EMİROĞLU, Türkiye’nin ve kalıpçılarımızın gelişen teknolojiye, dijitalleşmeye yönelik stratejik yaklaşımlarının nasıl olması gerektiği konusunda bir konuşma yapacak.

Havacılık ve savunma sanayi sektörlerinin bugünü ve geleceği, barındırdığı iş potansiyeli ve bu sektörde faaliyet göstermek isteyecek kalıpçılarımızın, neler yapması gerektiği konularında bizlere bilgi aktaracak olan birbirinden değerli diğer konuşmacılarımız ise sektörün önde gelen lider ve yöneticileri ise;

TAI (Teknoloji ve Strateji) Başkanı Sayın Fahrettin ÖZTÜRK,

KALE HAVACILIK Mühendislik Direktörü Yasin KARABULAK.

Her zirvede olduğu gibi, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesini gözeterek davet ettiğimiz çok değerli bir hocamız, Yalova Üni. Rektör Yard. Prof. Dr. Sayın Mustafa ÖKSÜZ de bizlerle.

Prof. Dr. Sayın Mustafa ÖKSÜZ , havacılık ve savunma sanayisinde gitgide daha yoğun kullanım alanı bulan, karbon elyaf teknolojileri ve kalıpçılık konusunda bizlere geleceği vizyon sunarken, otomotiv sanayinin önemli üst düzey yöneticilerinden, Üstünberk Holding Satınalma Direktörü Sayın Mesut GENCER, otomotiv sanayindeki gelişmelerini bizlere aktaracak.

Siz değerli sektör mensuplarının katılımıyla daha da anlam kazanacak 8. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nde buluşmak üzere…